Віза в Україну для іноземців

Віза в Україну для іноземців потребує попередньої перевірки та підготовки пакету документів для того, щоб не застрянути в іншій країні через відмову в отриманні візи в Україну від посольства.

Процедура отримання, її вартість, строк отримання візи залежить від того, який саме вид візи ви будете отримувати, вашого громадянства, перелік документів для отримання візи та в яке посольство чи консульство ви будете звертатися.
Юридична компанія Semeriak law firm вже тривалий час займається процедурою отримання візи в Україну та формує пакети документів для наших клієнтів для посольства чи консульства.

Щодо видів віз в Україну, то їх ділять на три типи:

  • Транзитні (тип «В»). Оформлюється для проїзду по Україні з метою в’їзду в іншу країну;
  • Короткострокові (тип «С»). Отримуються іноземцями для в’їзду в Україну з метою туризму, діловою метою, лікування, запрошення релігійних організацій, зустріч з родичами та інше;
  • Довгострокові візи (тип «D»). Отримання візи Д для іноземців у Львові переважно здійснюється з метою отримання посвідки на тимчасове проживання для іноземця.

За рахунок великої кількості клієнтів наші юристи мають великий досвід в отриманні візи в Україну для наших клієнтів та знають, які саме документи необхідні для цього.

Також потрібно враховувати графіки роботи та завантаженість дипломатичних установ і різних країнах Європи.
Крім цього юрист Semeriak law firm сформує пакет документів для отримання візи в Україну.

Документи для отримання візи:

  • Паспортний документ іноземця;
  • Документ, який підтверджує підставу отримання візи. Це може бути свідоцтво про шлюб з громадянином або громадянкою України, свідоцтво про народження дитини-громадянки України, дозвіл на працевлаштування в Україні та інші;
  • Банківську довідку про фінансове забезпечення іноземця;
  • Заяву від української компанії, в якій іноземець буде працевлаштовуватися або заяву родича, який запрошує в Україну, про фінансове забезпечення його на території України;
  • Договір медичного страхування на рік та страховою сумою не менше 30 000 євро;
  • Візову заяву, яку зареєструє юрист Semeriak law firm у Львові;
  • 2 фотокарточки.

Перелік документів може мінятися в залежності від того, який саме тип візи потрібно отримати. До речі для зручності клієнта всі документи для отримання візи в Україну юрист формує самостійно і передає готовий пакет документів перед поїздкою у посольство чи консульство для отримання візи.
Також юрист, який сформував пакет документів, контролює отримання візи та підтримує постійний зв’язок з клієнтом та дипломатичною установою для миттєвого вирішення проблем.
Термін отримання візи складає від 10 до 15 днів.
Ми завжди раді співпрацювати з компаніями та іноземцями для допомоги в отриманні візи в Україну. Ми хочемо, щоб кожен клієнт Semeriak law firm отримав, крім якісно наданої послуги, ще й хороші емоції та задоволення.

З турботою про Вас, Юридична компанія Semeriak law firm!