Оформлення ліцензії для бізнесу

В законодавстві України передбачено велику кількість видів діяльності, які потребують не лише реєстрації бізнесу, а й отримання ліцензій, дозволів та реєстрацій декларацій. Такі документи потрібно отримати, наприклад компаніям, які здійснюють послуги таксі, приватним медичним клінікам та кабінетам, ресторанам та барам, закладам освіти та фінансовим установам.

Завдяки багаторічному досвіду юристи Semeriak law firm вже тривалий час надають якісні послуги з ліцензування наших клієнтів. Пропонуємо Вам ознойомитися з деякими з них:

Ліцензія на медичну практику у Львові

Отримання ліцензії на медичну практику може бути легким процесом у разі чіткої та ефективної взаємодії клієнта та юриста Semeriak law firm з пошуку приміщення подачі документів, перевірки контролюючих органів приміщення та закупки медичного обладнання. У свою чергу Semeriak law firm без зволікань та затримок допоможе обрати приміщення для медичної практики та у найкоротші строки сформує документи у МОЗ для отримання ліцензії та отримає її, відповідно до законодавства України. Ви можете замовити безплатну консультацію юриста Юридичної компанії Semeriak Law firm щодо отримання ліцензії на медичну практику або прочитати статтю на цю тему у нашому блозі

Ліцензія на освіту у Львові

Освітня діяльність підпадає під ліцензування та потребує відповідального оформлення документів для отримання ліцензії від МОН України, крім цього дана діяльність потребує погодження від ДСНС та іншими службами в залежності від кількості, осіб, які працюють або навчаються. Юридична компанія Semeriak Law firm має досвід в отримані ліцензія для дитячих садочків, шкіл, та приватних навчальних курсів, тому у нас ви зможете отримати розгорнуту консультацію щодо відкриття бізнесу та отримання ліцензії на освітню діяльність.

Ліцензія на алкоголь у Львові

Для відкриття ресторану, бару кафе чи торгової точки, де буде продаватися алкогольні напої, потрібно ліцензія. Для отримання даного документу юрист Semeriak law firm у найкоротші строки проводить аналіз вашої системи оподаткування та оформляє документи для отримання ліцензії. Ми також допоможемо нашому клієнту з становленням та реєстрації РРО та підготуємо весь пакет документів та подамо у податковий орган для отримання ліцензії на алкоголь.

Ліцензія на тютюн у Львові

Даний документ у більшості випадків отримується із ліцензією на алкоголь, але є випадки, коли такий документ отримується окремо. Для цього вам потрібно лише сказати юристу Semeriak law firm реквізити вашої компанії чи торгової точки та адресу, а решта бюрократичних процедур здійснить наш юрист. Важливо також розуміти, що діяльність із продажу електронних цигарок також потребує ліцензії і наші юристи знають, як її отримати.

Ліцензії для таксі

В Україні послуги таксі є досить популярним, але щоб надавати такі послуги потрібна ліцензія і ми допоможемо її отримати. Ми можемо отримати дану ліцензію як для окремого таксиста, який працює на себе, так і для компаній, що надають послуги таксі для населення. Для отримання даної послуги вам потрібно буде зв’язатися з нами та надати інформацію про те, яку саме ліцензію ви потребуєте, а решта бюрократичних процедур візьмуть на себе юристи юридичної компанії Semeriak law firm.

5/5 (1 відгук)

    Залишаючі свої контактні дані, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності